مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان
...

معرفی برنامه ها

نام برنامه تاریخ برگزاری ساعت برگزاری مکان/عنوان برنامه موضوع دانلود فراخوان نمایش جزییات
پاتوق کسب و کار سه شنبه, 01 آذر 15:30 دبیرستان دخترانه هاجر اجتماعی خانوادگی - شرح برنامه
پاتوق کسب و کار پنجشنبه, 03 آذر 15:30 کتابخانه شهدای محمود آباد اجتماعی خانوادگی - شرح برنامه
پاتوق کسب و کار پنجشنبه, 03 آذر - محلات اصفهان اجتماعی خانوادگی - شرح برنامه
یادواره شهدای منطقه 11 – "منطقه پرواز " پنجشنبه, 03 آذر 18:30 سالن ورزشی طیب ایثار و شهادت - شرح برنامه
اختتامیه رقابت های فوتبال محلات – منطقه 8 جمعه, 04 آذر 08:00 مجموعه ورزشی شهدای مارچین ورزشی - شرح برنامه
اختتامیه رقابت های فوتبال محلات – منطقه 10 جمعه, 04 آذر 09:00 زمین فوتبال پل هوایی ورزشی - شرح برنامه
آموزش و سنجش سلامت "نبض شهر" سه شنبه, 01 آذر تا دوشنبه, 01 اسفند - مناطق 15 گانه شهرداری سلامت محور - شرح برنامه
مرحله دوم مسابقات فوتبال محلات جام قهرمان شهر جمعه, 11 آذر 10:30 مجموعه ورزشی نیکان (بابوکان) ورزشی سرگرمی - شرح برنامه
مرحله دوم مسابقات فوتبال محلات جام قهرمان شهر جمعه, 11 آذر 10:30 مجموعه ورزشی کردآباد ورزشی سرگرمی - شرح برنامه
نمایشگاه محصولات "شهربانو" سه شنبه, 08 آذر تا پنجشنبه, 10 آذر 09:00 فرهنگسرای قدس تفریحی خانوادگی - شرح برنامه
نذر ورزشی جمعه, 04 خرداد تا یکشنبه, 20 آذر - فرهنگسراهای سطح منطقه 2 ورزشی سرگرمی - شرح برنامه
کانون مادران دوشنبه, 21 آذر - فرهنگسرای اسوه - شرح برنامه
برگزاری دوره های انتخاب همسر جمعه, 04 خرداد - مدارس منطقه یک شهرداری - شرح برنامه
قهرمان شهر - منطقه4 جمعه, 25 آذر 10:00 سلامتکده مشتاق ورزشی سرگرمی - شرح برنامه
برگزاری کلاس های آموزشی یکشنبه, 20 آذر تا چهارشنبه, 30 آذر - فرهنگسرای سبحان - شرح برنامه
نمایش خیابانی "یک اتفاق ساده" دوشنبه, 21 آذر تا چهارشنبه, 23 آذر - سطح مدارس منطقه 9 شهرداری - شرح برنامه
عصرانه ای با حافظ سه شنبه, 22 آذر - فرهنگسرای وحید سرگرمی هنری خانوادگی - شرح برنامه
یلدای ایرانی چهارشنبه, 23 آذر تا چهارشنبه, 30 آذر 09:00 فرهنگسرای وحید سرگرمی تفریحی فرهنگی - شرح برنامه
فینال مسابقات فوتبال جام شهدای سودان جمعه, 25 آذر 09:00 ورزشگاه بهشت ورزشی سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
نمایشگاه دستاوردهای خانگی "مترو هنر " شنبه, 26 آذر تا پنجشنبه, 01 دی 12:00 ایستگاه متروی شهید علیخانی سرگرمی هنری خانوادگی - شرح برنامه
یلدای بیادماندنی دوشنبه, 28 آذر 14:30 مجتمع ورزشی امام خمینی(ره) سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
یلدای ایرانی شنبه, 26 آذر تا چهارشنبه, 30 آذر - برنامه ویژه کانون های برگزیده محلی منطقه 4 سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
جشن یاقوت یکشنبه, 27 آذر 16:00 فرهنگسرای وحید سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
بیان تکنیک های موثر ارتباط با نوجوان و جوان جمعه, 25 آذر 08:30 فرهنگسرای معلم اجتماعی - شرح برنامه
کارگاه مهارت های ده گانه زندگی چهارشنبه, 30 آذر 16:30 فرهنگسرای نور - شرح برنامه
یلدای بازی یکشنبه, 27 آذر تا چهارشنبه, 30 آذر - فرهنگسرای عرفان سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
مسابقه ادبی یلدای فاطمی جمعه, 04 خرداد - کتابخانه شهدای محمودآباد سرگرمی تفریحی مذهبی - شرح برنامه
مسابقه عکاسی پاییز سه شنبه, 22 آذر تا چهارشنبه, 30 آذر - تفریحی هنری - شرح برنامه
چله نشینی مادر و کودک چهارشنبه, 30 آذر 14:00 فرهنگسرای کوثر سرگرمی تفریحی خانوادگی - شرح برنامه
جشن یلدای ایرانی سه شنبه, 29 آذر 16:00 فرهنگسرای امیرالمومنین سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
شبی به بلندای آرزوها سه شنبه, 29 آذر 15:30 کتابخانه کودک و نوجوان ولایت سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
دورهمی یاقوت ها دوشنبه, 28 آذر 16:00 کتابخانه تخصصی نوجوان عبادت سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
نمایشگاه دستاوردهای خانگی بانوان شنبه, 26 آذر تا پنجشنبه, 01 دی 08:00 مجموعه فرهنگی تفریحی باغ نوش سرگرمی تفریحی هنری - شرح برنامه
حافظ خوانی و شرح مثنوی مولانا سه شنبه, 29 آذر - فرهنگسرای شفق سرگرمی هنری - شرح برنامه