مراکز سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان
...

معرفی برنامه ها

نام برنامه تاریخ برگزاری ساعت برگزاری مکان/عنوان برنامه موضوع دانلود فراخوان نمایش جزییات
گالری تصویر روز جهانی هنرمند سه شنبه, 03 آبان تا سه شنبه, 29 آذر - گذر باغ گلدسته هنری اجتماعی موزه گردی - شرح برنامه
کنفرانس علمی صرع و تشخیص های افتراقی پنجشنبه, 10 آذر 10:30 کتابخانه مرکزی سلامت محور - شرح برنامه
پنجمین نشست نخبگانی "فَوران نوجوانی" شنبه, 05 آذر 09:00 کتابخانه مرکزی اجتماعی - شرح برنامه
تئاتر "قصه ظهر جمعه" جمعه, 11 آذر 18:00 تالار هنر هنری - شرح برنامه
مسابقه تفریحی هنری "سلام جام جهانی" سه شنبه, 01 آذر تا سه شنبه, 15 آذر - ارسال آثار تفریحی هنری - شرح برنامه
نمایش "بل و اختراع دردسرسازش" جمعه, 11 آذر 20:00 سالن نقش جهان – تالار هنر تفریحی هنری - شرح برنامه
ثبت نام شبگردی های اصفهان در "کوچه به کوچه" جمعه, 04 خرداد - مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل سرگرمی تفریحی خانوادگی گردشگری - شرح برنامه
نذر کتاب بذر آگاهی جمعه, 04 خرداد - کتابخانه میرداماد خانوادگی فرهنگی - شرح برنامه
خدمات مشاوره و روانشناسی جمعه, 04 خرداد - فرهنگسرای پرسش تلفنی و حضوری اجتماعی خانوادگی - شرح برنامه
عصر دلگشا – گردش در سرزمین تخت فولاد جمعه, 04 خرداد - تخت فولاد خانوادگی مذهبی - شرح برنامه
نشست تخصصی محیط دوستدار سالمند چهارشنبه, 02 آذر 08:00 اداره بهزیستی اجتماعی سلامت محور خانوادگی - شرح برنامه
سپاس اسطوره سه شنبه, 01 آذر 14:00 سالن اجتماعات معاونت ورزشی اسطوره ها - شرح برنامه
کارگاه آموزشی گردشگری پنجشنبه, 03 آذر 13:30 مسجد شیخ لطف اله- مسجد امام مسجد مقصود بیک تفریحی خانوادگی گردشگری - شرح برنامه
اکران مستند "تاریخ صدور" - عصرهای رسانه 2 پنجشنبه, 03 آذر 15:30 هنرسرای خورشید اجتماعی تاریخی - شرح برنامه
پردیس نمایشگاهی سلامت و فیزیک جمعه, 04 خرداد 08:00 اداره توسعه فرهنگ سلامت سلامت محور خانوادگی - شرح برنامه
آیین بزرگداشت روز جهانی ایدز سه شنبه, 08 آذر 10:00 سالن همایش کتابخانه مرکزی اجتماعی سلامت محور - شرح برنامه
شب تاب شو پنجشنبه, 17 آذر 17:30 رصد خانه مرکز نجوم ادیب سرگرمی تفریحی خانوادگی - شرح برنامه
اختتامیه به وقت نوجوانی پنجشنبه, 10 آذر 15:00 سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی سرگرمی هنری خانوادگی - شرح برنامه
کتاب درمانی چهارشنبه, 09 آذر 16:00 سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی سرگرمی اجتماعی - شرح برنامه
آموزش مقدماتی نویسندگی (همه با هم برای زاینده رود می نویسیم) سه شنبه, 01 آذر تا یکشنبه, 20 آذر - سرگرمی اجتماعی خانوادگی - شرح برنامه
بی واسطه (نشست نوجوانان نصف جهانی با مسئولین شهری) جمعه, 11 آذر 09:00 سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی فرهنگی - شرح برنامه
کاوش های باستانی در محور شمالی پل خواجو چهارشنبه, 23 آذر 16:30 مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل - شرح برنامه
کارگاه آموزشی راز مستوری پنجشنبه, 10 آذر تا جمعه, 11 آذر 13:00 کتابخانه مرکزی - شرح برنامه
نهمین نشست شیوه ما مردمان کارکرد اجتماعی فوتبال پنجشنبه, 10 آذر 15:30 موزه عصارخانه شاهی ورزشی اجتماعی - شرح برنامه
اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی طلاب و مدارس علمیه استان اصفهان پنجشنبه, 10 آذر 11:00 ورزشگاه زیتون ورزشی فرهنگی - شرح برنامه
برگزاری مراسم افتتاحیه دومین مسابقه بین المللی نقاشی کودکان و نوجوانان یکشنبه, 13 آذر 10:00 میدان امام خمینی (ره) سرگرمی تفریحی هنری خانوادگی - شرح برنامه
اردوی راهیان پیشرفت 3 سه شنبه, 01 آذر تا شنبه, 03 دی - مراکز و پایگاه های بسیج ورزشی سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
دومین مسابقه بین المللی نقاشی کودکان و نوجوانان یکشنبه, 13 آذر تا جمعه, 05 اسفند - اعلام فراخوان سرگرمی هنری - شرح برنامه
مسابقات فوتبال جام قهرمان شهر جمعه, 18 آذر 09:00 ورزشگاه نیکان و نیز ورزشگاه شهید لاوی ورزشی سرگرمی - شرح برنامه
کارگاه آموزشی کار 20 دوشنبه, 14 آذر تا سه شنبه, 15 آذر 15:00 سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی اجتماعی - شرح برنامه
سپاس اسطوره سه شنبه, 15 آذر تا پنجشنبه, 24 آذر 14:00 معاونت ورزشی تفریحی ورزشی سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
اکران ویژه انیمیشن لوپتو دوشنبه, 21 آذر 09:30 پردیس سینمایی ساحل هنری - شرح برنامه
کارگاه آموزشی "باید بدانید" شنبه, 19 آذر 08:30 باغ غدیر اصفهان - شرح برنامه
اولین فراخوان جذب نیروی داوطلب سالمند در "داوطلبان شهر" دوشنبه, 21 آذر تا یکشنبه, 30 بهمن - اعلام فراخوان اجتماعی - شرح برنامه
کارگاه آموزشی خانواده یکشنبه, 27 آذر تا سه شنبه, 29 آذر 15:30 خانه شهید بهشتی - شرح برنامه
تور گنبدهای تخت فولاد – گنجواره دوم پنجشنبه, 24 آذر - تخت فولاد مذهبی - شرح برنامه
دختر بیست پنجشنبه, 24 آذر 15:00 کتابخانه مرکزی اجتماعی خانوادگی - شرح برنامه
همایش کنترل استرس پنجشنبه, 24 آذر 09:30 سالن اجتماعات بهزیستی سلامت محور - شرح برنامه
ویژه برنامه شب یلدا ؛ انار آبی شنبه, 26 آذر تا چهارشنبه, 30 آذر - خانه کودک سرگرمی تفریحی خانوادگی - شرح برنامه
کتاب درمانی چهارشنبه, 23 آذر 16:00 کتابخانه مرکزی فرهنگی - شرح برنامه
همگردی عباس آباد جمعه, 25 آذر 09:30 عباس آباد تفریحی گردشگری - شرح برنامه
جشن باستانی "انارونه" چهارشنبه, 30 آذر 09:00 باغ پردیس سرگرمی تفریحی خانوادگی - شرح برنامه
سینما به توان 7 – نشست دهم سه شنبه, 29 آذر 15:30 کتابخانه مرکزی اجتماعی - شرح برنامه
بزرگداشت سید محسن طباطبایی پور – سینما حقیقت یکشنبه, 20 آذر تا جمعه, 25 آذر - پردیس سینمایی ملت - تهران - شرح برنامه
طلوع یلدا پنجشنبه, 01 دی 10:00 باغ بانوان طلوع سرگرمی تفریحی هنری - شرح برنامه
شب تولد خورشید یکشنبه, 27 آذر تا سه شنبه, 29 آذر 18:00 خانه خلاقیت و بازی های فکری سرگرمی تفریحی خانوادگی - شرح برنامه
باغ و ورزش دوشنبه, 28 آذر 08:00 باغ بانوان پردیس ورزشی سرگرمی - شرح برنامه
به وسعت مهربانی یکشنبه, 27 آذر 15:00 هنرسرای خورشید سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
همگردی عباس آباد سه شنبه, 29 آذر 14:00 عباس آباد گردشگری - شرح برنامه
تفسیر قرآن با نقشه زندگی زیبا جمعه, 04 خرداد - ثبت نام در سایت safayedel.ir مذهبی - شرح برنامه
کارگاه اموزشی "زمینه شناسی تعامل" چهارشنبه, 30 آذر تا پنجشنبه, 01 دی 08:30 فرهنگسرای تخصصی پرسش فرهنگی - شرح برنامه