برنامه اردیبهشت ماه
...

معرفی برنامه ها

نام برنامه تاریخ برگزاری ساعت برگزاری مکان/عنوان برنامه موضوع دانلود فراخوان نمایش جزییات
سپاس اسطوره (آقای برزمهری) یکشنبه, 10 اردیبهشت 10:00 معاونت ورزشی (ابرار) اسطوره ها - شرح برنامه
نمایش بیداری به وقت خون یکشنبه, 03 اردیبهشت تا چهارشنبه, 13 اردیبهشت 19:00 تالار هنر هنری - شرح برنامه
دارما پنجشنبه, 14 اردیبهشت تا جمعه, 05 خرداد 19:30 تالار هنر سالن نقش جهان هنری - شرح برنامه
همایش اقتصاد فرهنگ وهنر سه شنبه, 19 اردیبهشت 16:00 سالن همایش کتابخانه مرکزی همایش - شرح برنامه
حال خوبم آرزوست جمعه, 15 اردیبهشت تا جمعه, 22 اردیبهشت 19:00 خیابان ابن سینا،کوچه آیت الله محقق ،عمارت هنرمند - شرح برنامه
نمایش گلگشت دوشنبه, 04 اردیبهشت تا شنبه, 30 اردیبهشت 17:00 موزه‌حمام علیقلی‌آقا هنری - شرح برنامه
بیوه های غمگین سالار جنگ یکشنبه, 10 اردیبهشت تا جمعه, 05 خرداد 20:45 تالار هنر - شرح برنامه
شمیم معرفت جمعه, 11 اسفند تا چهارشنبه, 20 اردیبهشت - فراخوان - شرح برنامه
نمایش کمدی مجردی سه شنبه, 12 اردیبهشت تا جمعه, 12 خرداد 20:00 پردیس فرهنگی کوثر هنری - شرح برنامه
مسابقات مینی فوتبال بهارانه جمعه, 22 اردیبهشت تا جمعه, 29 اردیبهشت 18:00 ورزشگاه امین ورزشی - شرح برنامه
مسابقات کشوری اسکیت فری استایل پنجشنبه, 14 اردیبهشت تا جمعه, 15 اردیبهشت - ورزشگاه گل نرگس ورزشی - شرح برنامه
گپ چهارباغ جمعه, 15 اردیبهشت تا پنجشنبه, 28 اردیبهشت 16:00 گذر فرهنگی چهارباغ اجتماعی - شرح برنامه
بهترین بولینگ باز شهر پنجشنبه, 14 اردیبهشت 15:00 حد فاصل سه راه حکیم نظامی وتوحید باشگاه بولینگ ورزشی - شرح برنامه
باغچه خانه ما دوشنبه, 18 اردیبهشت 09:00 سالن همایش حکمت سلامت محور - شرح برنامه
هفدهمین جشنواره ملی فنی افرینی شیخ بهایی چهارشنبه, 20 اردیبهشت تا پنجشنبه, 21 اردیبهشت - هتل عباسی جشنواره - شرح برنامه
سلام همسایه جمعه, 01 اردیبهشت تا سه شنبه, 31 مرداد - فراخوان - شرح برنامه
ایده نما جمعه, 01 اردیبهشت تا دوشنبه, 25 اردیبهشت - فراخوان - شرح برنامه
نمایشگاه نقاشی آقای نقاش یکشنبه, 24 اردیبهشت تا یکشنبه, 31 اردیبهشت 17:00 خیابان ابن سینا،کوچه آیت الله محقق ،عمارت هنرمند هنری - شرح برنامه
به رسم فتوت پنجشنبه, 21 اردیبهشت 17:00 خیابان امام خمینی _ عاشق اباد_ مزار شهدای گمنام - شرح برنامه
فراخوان دومین مهرواره ویژه کلاس اولی ها چهارشنبه, 20 اردیبهشت تا یکشنبه, 31 اردیبهشت - به پوستر برنامه توجه شود. فراخوان - شرح برنامه
دوشنبه های زندگی دوشنبه, 25 اردیبهشت 16:00 سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی - شرح برنامه
بزم ارادت چهارشنبه, 20 اردیبهشت 16:30 گذر فرهنگی چهارباغ تفریحی خانوادگی - شرح برنامه
کنگره بین المللی فراورده های طبیعی شفابخش چهارشنبه, 20 اردیبهشت تا پنجشنبه, 21 اردیبهشت 08:00 کنگره - شرح برنامه
برنامه تلویزیونی عشق شور انگیز ما جمعه, 01 اردیبهشت تا شنبه, 31 تیر 17:00 برنامه تلویزیونی سرگرمی تفریحی - شرح برنامه
جویباره گردی یکشنبه, 17 اردیبهشت تا پنجشنبه, 21 اردیبهشت 17:00 محله تاریخی جویباره گردشگری - شرح برنامه
شیوۀ ما مردمان پنجشنبه, 21 اردیبهشت 17:00 موزه عصارخانه شاهی نشست - شرح برنامه
سلام همسایه دوشنبه, 25 اردیبهشت 16:00 هنرسرای خورشید نشست - شرح برنامه
پهلوان ایرانی جمعه, 22 اردیبهشت 17:00 میدان امام (ره) ورزشی - شرح برنامه
خواهر خورشید(جشن روز دختر) یکشنبه, 31 اردیبهشت 16:30 سالن همایش پردیس فرهنگی کوثر جشن - شرح برنامه
نغمه معصومانه یکشنبه, 31 اردیبهشت 15:30 گذر فرهنگی پارک کوثر - شرح برنامه
فوران های امواج گاما چهارشنبه, 27 اردیبهشت 17:00 سالن همایش کتابخانه مرکزی نجوم - شرح برنامه
شهر دخت (ویژه روز دختر) جمعه, 29 اردیبهشت 19:30 باغ غدیر جشن - شرح برنامه
میراث مادی ها چهارشنبه, 27 اردیبهشت تا جمعه, 29 اردیبهشت 17:00 آتشگاه بوستان مهر رویداد - شرح برنامه
ایران دخت پنجشنبه, 28 اردیبهشت 16:00 فرهنگسرای انتظار جشن - شرح برنامه
مجموعه کتاب جان چهارشنبه, 20 اردیبهشت تا شنبه, 30 اردیبهشت 15:30 شبکه امید - شرح برنامه